Hamburg, miasto z ogromną historią

18 11 2013

hambourg-city-boat Początki Hamburga datuje się na rok 808. Jego pełna nazwa to Wolne i Hanzeatyckie Miasto Hamburg (niem. Freie und Hansestadt Hamburg). Zawdzięcza ją członkostwu w średniowiecznej lidze hanzeatyckiej jako Wolne Miasto Świętego Cesarstwa Rzymskiego.
Hamburg od zawsze stanowił największą bramę do świata dla Niemiec.
Port w Hamburgu, jest znany na całym świecie i stanowi jedną z największych atrakcji tego kosmopolitycznego miasta, które określa rytm życia jakie się w nim toczy. Jest to trzeci co do wielkości port w Europie i jedno z najważniejszych na świecie centrum transportu towarowego.
Hamburg to idealne miejsce na naukę języka niemieckiego i poznanie niemieckiej kultury. Będziecie mogli wczuć się w codzienne życie tego miasta, podziwiać jego sieć kanałów, przez które przebiegają 2300 mosty, zasmakować typowych potraw w porcie… Jak również poznać całe jego otoczenie, kulturę, architekturę. W rzeczywistości nasza partnerska szkoła języka niemieckiego znajduje się w samym centrum Hamburgu, w budynku Esplanase, historyczny budynek handlowy art-deco, w odległości 5 minut pieszo od Jungfernstieg.
hamburg-school-classroom-group-classOdbycie kursu języka niemieckiego w Hamburgu daje możliwość zwiedzenia wielu niezwykłych miejsc i 79 muzeum. Za pośrednictwem szkoły języka niemieckiego studenci odbywają również zajęcia pozalekcyjne i wycieczki w weekendy. W ten sposób studenci mogą poznawać miasto każdego dnia i w tym samym czasie ćwiczyć swoje umiejętności językowe ze swoimi kolegami z grupy.
Szkoła języka niemieckiego oferuje kursy języka niemieckiego dla wszystkich. Posiada ona kursy standardowe, intensywne, super-intensywne, zajęcia indywidualne, język niemiecki w biznesie i wiele innych.
Dla tych najmłodszych chcących nauczyć się języka niemieckiego posiadamy w ofercie obozy wakacyjne ( 8 – 17 lat) w Niemczech.
Natomiast dla osób, które chciałyby zdobyć doświadczenie zawodowe posiadamy kurs języka niemieckiego połączony z programem praktyk zawodowych.
W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie!

Reklamy

Działania

Information

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: