Hollywood

4 11 2013

W Los Angleles znajduje się dzielnica Hollywood, kolebka amerykańskiego kina. Miejsce, gdzie powstały pierwsze instytucje zajmujące się nauczaniem i przeglądem dużego ekranu, jak na przykład Amerykańskiego Instytutu Filmowego oraz Akadermia Sztuki i Wiedzy Filmowej w Hollywood oraz budynek Capitol Records, wytwórnia płytowa, która służyła takim artystom jak Jimi Hendrix, Melon Blind, Roxette i innym.

Jeżeli będziecie mieli okazję wybrać się na kurs języka angielskiego w Los Angeles, musicie posiadać podstawowe informacje na temat tego miejsca. Jego ulice są świadkami takich wielkich produkcji, jak Blade Runner (1982), (1950), Lethal weapon (1987), Colors (1988), Pretty Woman (1990). Reservoir Dogs (1992). Crash (2004), Die hard (1988) i wiele innych, które wpłynęły na wyjątkowe znaczenie tego miasta. Tak wyjątkowy, jak znak na Górze Lee w Griffith Park, stworzonego dla kampanii reklamowej w 1923 roku, która początkowo będzie tam na półtora roku, nie myśląc, że będzie symbolem Hollywood, i można zobaczyć w żyć i kierować podczas swoich kursów języka angielskiego w USA.

Duże firmy, takie jak Fox Films, Universal Studios, Warner Bros, Paramount i Walt Disney, wciąż mają swoje siedziby właśnie tam. Posiadają one nadal wycieczki po sceneriach z najbardziej pamiętnych filmów jak Powrót do przyszłości, King Kong , w tym repliki na ulicach Nowego Jorku. To miasto jest wypełnione nie tylko atmosferą filmów, ale także wraz z przybyciem artystów muzycznych, muzyka zyskała ważną pozycję. Wiele z najbardziej znanych zespołów rockowych, takich jak The Doors, Metallica, Guns N ‚Roses, Red Hot Chili Peppers narodziły się właśnie tam. Więc nie wahajcie się korzystać z ich utworów podczas nauki języka angielskiego odbywając Kurs języka angielskiego w Los Angeles.

Hollywood stało się charakterystyczne dzięki całej swej sztuce, odgrywającej ważną rolę nadal, po tylu latach. Jest to miejsce szczególnie warte odwiedzenia i pamięta ono czasy rodzącego się filmu, wschodzących gwiazdy takich jak Marilyn Monroe, Humphrey Bogart czy James Dean. Tak więc odbywając kurs języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych, musicie koniecznie wybrać się na wycieczkę po różnych studiach nagraniowych i do parków rozrywki, i zobaczyć to wszystko na własne oczy.

Reklamy

Działania

Information

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: