Londyn – miasto warte uwagi :)

19 04 2012

Język angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie ( niektórzy uważają iż na pierwszym miejscu jest chiński – oczywiście, lecz jest tak ze względu na liczbę ludności Chin).Bezapelacyjnie najlepszym krajem do nauki języka angielskiego jest jego ojczyzna – Anglia.

Jej stolica – Londyn – jest miejscem w którym czas wolny można wykorzystać na wiele przeróżnych  sposobów a jeśli mamy do tego choć odrobinę chęci i zapału to miasto nie pozwoli nam się nudzić.

Jeśli jesteśmy głodni historii Londynu nie będziemy mogli narzekać. Big Ben, pałac Buckingham, Tower of London – to tylko niektóre z bardzo wielu zabytków znajdujących się w tej europejskiej stolicy kultury, które warto zobaczyć i zwiedzić.

Również dla osób które przybywają do tego miasta w innych celach niż edukacja znajdzie się wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Puby, kluby, restauracje, centra handlowe…W ciągu dnia zakupy na Oxford Street, później popołudniowa herbatka, następnie spacer i leżakowanie w St.James Park i w końcu kulminacja nadchodzącego już wieczoru w Fabric – największym i najbardziej popularnym klubie w całej Anglii (jeśli nie na świecie).

Jeśli jesteś żądny wiedzy, chcesz nauczyć się perfekcyjnie  posługiwać językiem angielskim a do tego chcesz się  rozerwać ze znajomymi i wydać trochę kasy to nie możesz przegapić takiej możliwości jaką daje Ci podróżowanie i nauka ze StudyGlobal.

Przyjdź i wybierz swój kurs językowy by być w pełni usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji.

StudyGlobal –  nauka i zabawa.

Reklamy

Działania

Information

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: